O firmie

O firmie

Nasza firma Obrobka metalu zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług w branży metalowej. Od 2007 roku naszą specjalnością jest fachowa obrobka metalu. Ciągle dynamicznie rozwijamy się i poszerzamy zakres naszych prac, zapewniając każdemu z naszych klientów fachową obsługę dopasowaną indywidualnie do jego zapotrzebowania.

Gwarantujemy najlepszą jakość usług dzięki doświadczonym pracownikom. Nasz zespół to ambitni, młodzi ludzie, które doskonale orientują się w nowoczesnych technologiach obrobki metalu. Również posiadamy zaawansowany park maszynowy, dzięki któremu możliwe jest szybkie i sprawne toczenie cnc, skrawanie, frezowanie, hartowanie, spawanie, produkcja elementów metalowych takich jak łańcuchy i inne. Wykonujemy również usługi na automatach tokarskich na zlecenie.

Przygotowywane przez nas produkty cechuje niezawodność, funkcjonalność i solidność. Wykonując profesjonalne skrawanie cnc, toczenie i inne czynności w zakresie obróbki metalu, stosujemy sprawdzone materiały.

Dodatkowo specjalizujmy się w serwisach i naprawach obrabiarek CNC. Przeprowadzamy modernizacje obrabiarek sterowanych numerycznie, linii technologicznych. Głównie oferujemy usługi dla obrabiarek niemieckiego producenta INDEX, a także firm Faunc, Siemens. Organizujemy szkolenia dla operatorów obrabiarek.

Prowadzimy od lat efektywną współpracę z wieloma partnerami biznesowymi w różnych branżach. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy i do skorzystania z naszych usług!